Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 325

Buday László: Fejlődés, hit, alkat. (München), 1944, Veritas (Kassa, Wiko kő- és könyvnyomda), 94+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
17415.

Buday László: Fejlődés, hit, alkat. (München), 1944, Veritas (Kassa, "Wiko" kő- és könyvnyomda), 94+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Zemlényi Zoltán: Hoppárézimi! - Kitiltottak. (Egy kötetben). H.n., 2002, Big Melon Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17416.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Nagy Bandó András: Úton-útfélen. H.n., 1986, szerzői kiadás. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Bandó András humorista, előadóművész által aláírt példány.
17417.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Fábri Anna: Jókai-Magyarország. A modernizálódó 19. századi magyar társadalom képe Jókai Mór regényeiben. Bp., 1991, Skíz. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17418.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
10
Wells, [Herbert George]: A civilizáció megmentése. Ford.: Rácz Béla. Bp., [1922], Dick Manó, 141 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
17419.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Les bibliothéques centrales et la construction des identités collectives. Edité par Frédéric Barbier et István Monok. LEurope en réseaux Vol. III. Leipzig, 2005. Leipzig Universitätsverlag. Német és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17420.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Arab regék. Forditotta Vörösmarty Mihály. Első köt. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv, . 1 t. (acélmetszetű díszcímlap)+VI+460 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó 11 oldal (6 lap) hiányzik, és csak 1. kötet, 3 kijáró lappal, néhány lapszéli sérüléssel, 1 lap (71/72) sérült, foltos, egy lap foltos (73/74), megviselt állapotban.
17421.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
17422.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Wells, [Herbert George]: Az istenek eledele. Ford.: Rényi Artur. Bp., [1925], Pantheon, 263 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17423.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Bp., é.n., Biró Miklós, 245+(3) p. Negyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, festett lapélekkel.
17424.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Nagy Sándor Gyorsírása I-II. köt. Bp., 1912-1909, Kókai Lajos. Kiadói papírkötések, az I. kötet borítója szakadt, foltosak.
17425.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
17426.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft