1 800 Ft
Bolanden Konrád: A keresztes vitézek. I-II. köt. Történeti elbeszélések. - - német eredetije után magyarítá: Dr. Rada István. Bp., én., Dvorzsák János, 280+304 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a gerincen sérülésnyomokkal, a borítón kopásnyomokkal, az első szennylap hiányos, a hátsó szennylap sérült.