1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Dante: Isteni színjáték. Ford.: Babits Mihály. Bp.,1940, Révai. Félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kopott gerinccel, javított kötéssel, a címlap és az azt követő lap szakadt.