17399.
429. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Dicséret, DicsÅ‘ség. EmÅ‘d Tamás énekeskönyve az 1914-15. esztendÅ‘kbÅ‘l. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Balogh István lapszámozáson belüli 6 egész oldalas, szÃnes, kÅ‘nyomatú grafikájával! Kiadói aranyozott félpergamen-kötés, kissé sérült borÃtóval és gerinccel.