2 400 Ft
Donászy Ferencz: Egy magyar diák élete Mátyás király korában. Történelmi elbeszélés. Bp.,[1899.], Athenaeum, VII+384 p. Második, bővített kiadás. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval, névbélyegzőkkel, egy lapon ceruzás rajzzal.