800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Francois Villon: A szegény Villon tíz balladája és szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp., 1940, Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), 71 p. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal, laza kötéssel, kissé foltos lapokkal.