https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000026/Karl-May-Halbblut-und-andere-Erzahlungen-Hrsg-Dr-E-A-Schmid-Karl-Mays-Gesammelte-Werke-Ban~II2683959
2683959
17406
429
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31 EUR, 5,71 USD
LeÃrás:
Karl May: Halbblut und andere Erzählungen. Hrsg.: Dr. E. A. Schmid. Karl May's Gesammelte Werke Band 38. Dresden,1916,Karl May. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras