Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 274

1927 Képzőművészet. Művészeti folyóirat. 1927. augusztus. I. évfolyam. 1. szám. Szerk. Gyöngyösi Nándor. A belső címlapon Horthy Miklóssal. A borítón kis szakadással.
16705.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Dr. Gömör Béla: Kis fotótéka. Portrék egy gyűjteményből. Bp., 2002, GMR Reklámügynökség. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16706.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Berecz Sándor: A képzőművészetek története. Gyoma,[1904], Kner Izidor, 199+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói, préselt, egészvászon-kötés, Kner-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy lap (21/22) sérült, hiányos.
16707.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
"A nő a művészetben". A 75-ik jubiláris év harmadik kiállítása. Képes tárgymutató. 1936 október-november. Bp., 1936, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel, többe közt Márffy Ödön, Glatz Oszkár, Szánthó Mária, Kacziány Aladár, Vastagh György, Lux Elek műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
16708.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Éber László: Donatello. Művészeti Könyvtár. Bp., 1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), (4)+142+(6) p. + X t. (fekete-fehér képtáblák, hártyapapírral). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, sérült, foltos gerinccel, bélyegzőkkel.
16709.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Galsai Pongrác: Csortos Gyula. Arcok és vallomások. Bp., 1972., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés.
16710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Varga - Wessetzky: Szépművészeti Múzeum Egyiptomi kiállítás vezető. Bp., 1959.
16711.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
16712.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Philippe Néagu - Jean-Jacques Poulet-Allamagny: Anthologie d'un patrimoine photographique. 1847-1926. Paris, 1980., Caisse Nationale des Monuments Historiques et des Sites. Francia nyelven. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16713.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
16714.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
7,43
16715.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
Kallus László: Uszkár-díjas lettem. DEDIKÁLT! Bp, (1986), Lapkiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a gerincen kis sérüléssel.
16716.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft