Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 274

Maurice Raynal: Peinture Moderne. Geneve (Genf), 1953, Editions d'Art Albert Skira. Számos reprodukcióval illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a 107-114. oldalak kijárnak.
16765.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Prokop Péter: Kavicsdobáló. Róma, 1987, szerzői magánkiadás. Egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16766.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
1932-1933 Képzőművészet c. művészeti folyóirat 2 száma: VI. évf. 55. sz., 1932. dec.; VII. évf. 66. sz., 1933. nov. Főszerk.: Dr. Gyöngyösi Nándor. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, kisebb ázásnyomokkal.
16767.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes, szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16768.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
16769.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Művészet MA II. Nemzetközi kiállítás Budapest 1987. "Art of Today" II. International Exhibiton Bp.,1987., Fiatal Művészek Klubja-Budapest Galléria. Benne neves magyar művészekkel is, közte: Fehér László, Misch Ádám, Klimó Károly,feLugossy László, Bukta Imre, Wahorn András, Ef Zámbó István, Aknai János, Szikora Tamás, El Kazovszkij, Maurer Dóra, Gáyor Tibor, és más neves művészek. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődésnyommal, de egyébként jó állapotban.
16770.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
16771.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Bikácsy Gábor: Bolond Pierrot moziba megy. A francia film ötven éve. Bp., 1992, Héttorony Könyvkiadó - Budapest Film. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16772.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Osskó Judit: Unokáink is látni fogják. Tíz építészportré 1977-1995. Szendrői Jenő, Vargha László, Dercsényi Dezső, Pierre Vágó, Farkasdy Zoltán, Goldfinger Ernő, Csonka Pál, Rados Jenő, Gerő László, Jánossy György. Bp., 2007., TERC. DVD-melléklet nélkül. Kiadói kartonált papírkötés.
16773.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
16774.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
1954-1956 Szabad Művészet 3 száma (VIII. évf. 6. 1954 szept., X. évf. 6. és 9. szám., 1956. jún. és szeptember. + 1967-1980 Művészettörténeti értesítő 4 száma
16775.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
1952-1986 Vegyes katalógus tétel, 8 szám: Reich Károly, Munkácsy Mihály kiállítás (1952, Műcsarnok), Csontváry (István Kir. Múzeum, 1963-64.), Varga Mátyás, E. Pászthy Magda, Sugár Gyula, I. J. Repin, Bor Pál.
16776.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft