Furgault, Boinvilliers M.: Dictionnaire des antiquites grecques et romaines de furgault, professeur de l'ancienne universite ou recueil de tout ce qui concerne les coutumes, les moeurs, les lois et les institutions des peuples de la grece et de rome- nouvelle edition augmentee Paris, 1824. Imprimerie d'Auguste Delalain, Kiadói kissé kopott vászonkötésben
Londres en mil huit cent dix-neuf, ou recueil de lettres sur la Politique, la Littérature et les Moeurs, écrites de Londres dans le cours de l'année 1819. Paris,, 1821. Gide. 1 t. IV. György litografált arcképe. 385p. Korabeli félvászon kötésben
Margaret Anson: The merry order of St. Bridget. Personal recollections of the use of the rod. Privát kiadás, Egészoldalas illusztrációkkal. Kissé kopott félvászon kötésben. Erotikus irodalom
[Goethe, Johann Wolfgang von]: Goethes Faust. Eine Tragödie. Mit Holzschnitten nach Zeichnungen von Engelbert Seibertz. Stuttgart, (1864), J. G. Cotta. Szövegközi és egészoldalas, fametszetű illusztrációkkal. Kiadói díszes, aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült borítóval és gerinccel.
André Valmont: G'men contro gangsters.; I grandi enigmi storici del nostro tempo. Ginevra [Genf], 1972, Edizioni Ferni. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben.