2 400 Ft
13
Gáspár Ignác: Rövid háztartástan felsőbb leányiskolák és tanítónő-képezdék számára. Bp., 1887, Lampel R. (Wodianer F.), 110 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az utolsó lap kijár, a sarkán kis hiánnyal, laza fűzéssel.