17296.
429. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
3 800 Ft
9,84 EUR, 10,86 USD
Hoffmann Ferenc: Ötven kis mese. Jó kis fiúk, jó leányok számára. - - Mesélő bácsi. Bp., 1917., Franklin, 132 p.+ 7 (színes képtáblák) t. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.