17152.
429. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Borosay Dávid: Geometria a gimnázium és reálgimnázium számára. II. rész. a VII. és VIII. osztály számára. Bp., 1930., Szent István-Társulat. Kopott félvászon-kötésben, bélyegzésekkel, névbejegyzésekkel, aláhúzásokkal. + Góbi Imre: Rhetorika. A gymnásium VI. osztálya számára. Bp., 1888., Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány lapon ceruzás bejegyzésekkel.