Könyvek: Történelem

Tételek száma: 124

Michael Drosnin: A Biblia kódja Bp., 1998. Vince. Kiadói papírkötésben.
15691.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Orgona Angelika: Az amerikai grófné. Szápáryak és Szécnényiek emlékei. Család-Történetek 1. The American Countess. Memories of the Szápáry and Széchényi families. Family-Histories 1. Bp., 2020, Bölcsészettudományi Kutatóközpont - Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15692.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
11 db az 1956-os forradalommal kapcsolatos könyv: Ellenforradalom Magyarországon 1956; Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-II. (a II. kötet két példányban); In memoriam Nagy Imre - Emlékezés egy miniszterelnökre; Szász Béla: Minden kényszer nélkül; Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre; Egy vereség diadala - A forradalom története; Király Béla: Honvédségből Néphadsereg; Az 1956-os magyar forradalom; Ember Mária: A halálvonat artistái és más történelmi interjúk; Ezerkilencszázötvenhat, te csillag - A forradalom és szabadságharc olvasókönyve. Vegyes állapotban.
15693.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban I-III. köt. I. köt.: A renaissance. II. köt.: A gáláns kor. III. köt.: A nagy forradalomig. Bp., én., Világirodalom. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal, az I. kötet gerincén sérülésnyomokkal. Számozott, 717. számú példány.
15694.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Gene Gurney: The war in the air. A picotral history of Wold War II Air Force in combat. With a foreword by General Curtis E. LeMay. New York,én., Crown Publishers. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Anthony Beevor: Kréta. A csata és az ellenállás. Ford.: Molnár György. (Bp.), 2002, Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15696.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Papp-Váry Árpád: Magyarország története térképeken. Bp.,2005, Kossuth-Cartographia. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15697.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
19
15698.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15699.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
John Grant: An Introduction to Viking Mythology. London, 2002, Quantum., papíkötés. jó állapotban.
15700.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Fülöp-Miller René: Rasputin a szent ördög. Az orosz csodatevő és a nők. Ford.: Pünkösti Erzsébet. Bp., én., Dick Manó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, javított kötéssel.
15701.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bäder Andor: A nő. I.-II. köt. I. köt.: Biológiai szerepe a társadalomban az őskortól a reneszánszig.; II. köt.: Biológiai szerepe a társadalomban a reneszánsztól a 18. század végéig. Bp., 1964-1968., Medicina. Kiadói műbőr-kötés.
15702.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft