Eduard Fuchs: Az erkölcsök története az újkorban I-III. köt. I. köt.: A renaissance. II. köt.: A gáláns kor. III. köt.: A nagy forradalomig. Bp., én., Világirodalom. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal, az I. kötet gerincén sérülésnyomokkal. Számozott, 717. számú példány.