1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Endrődi Sándor: Magyar hölgyek életrajzai. Szerk.: - - . Pozsony-Bp., én., Stampfel Károly. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.