Fülöp-Miller René: Rasputin a szent ördög. Az orosz csodatevő és a nők. Ford.: Pünkösti Erzsébet. Bp., én., Dick Manó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, javított kötéssel.