Marx-Engels: A kommunista kiáltvány. Ford.: Józsa Béla. Szerk.: Jordák... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000008/Marx-Engels-A-kommunista-kialtvany-Ford-Jozsa-Bela-Szerk-Jordaky-Lajos-Kolozsvar-1945~II2705091
2705091
15656
429
4200
Books: History
Kikiáltási ár:
4 200 Ft 11,35 EUR , 12,35 USD
Leírás: Marx-Engels: A kommunista kiáltvány. Ford.: Józsa Béla. Szerk.: Jordáky Lajos. Kolozsvár, 1945, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. Ritka!
: hsz