1 600 Ft
Szemelvények Thukydidesből. Ford.: Szilasi Móric. Középiskolai Könyvek Tára III. köt. Bp., 1891, Grill,XI+260 p.+2 t. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, névbejegyzéssel, a címlapon hiánnyal, az egyik térkép laza. + Homeros Odysseiája. Bő szemelvényekben fordította és jegyzetekkel kísérte Dr. Gyomlay Gyula. Preller eredeti képeivel. Bp., 1891, Eggenberger (Hoffmann és Molnár), 1 t. + 4+211+1 p.+5 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, ceruzás bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal.