Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 194

Reguly Antal Palócföldön 1857. Bp., 2019. Honismereti Szövetség. 80p. Kiadói papírkötésben
15208.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Magyar utazók, földrajzi felfedezők. Szerk.: Havasné Bede Piroska - Somogyi Sándor. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
15209.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Dr. Fekete Lajos: Gyöngyös város levéltárának török iratai. Különlenyomat a "Levéltári Közlemények" 1932-ik és 1933-ik évfolyamából. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Ny., 82 p. Kiadói papírkötés.
15210.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
8,00
Rédey Rezső: Tabán és a 900 éves tabáni plébánia. Bp., 1939., [Balázs-ny.], 32 p. Egészoldalas képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítókkal, 3 és fél sort kihúztak.
15211.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
8,00
Schoen Arnold: A krisztinavárosi plébánia-templom. (Gróf Széchenyi István esküvőjének a temploma.) Bp., 1937., "Történetírás." Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzéssel. Dévai Tibor krisztinavárosi plébános ajándékozási soraival, és általa aláírt házassági emléklappal.
15212.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
Mikulich-Pataki: Ismerjük meg Budapestet. Bp., Pázmány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15213.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
15214.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés,
15215.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Ágostházi Lászlő-Boross Marietta: Szántódpuszta építéstörténete. Szántódi füzetek X. hn., 1985, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
15216.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Kovács-Losonci: Ráckevei műemlékek. Ráckeve, 1968. 80p. Kiadói papírborítóval
15217.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
15218.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig. Nagy-Magyarország írásban és képben. Bp., [1934], Somló Béla (Hungária-ny.), 275 p. + 1 kihajtható, színes térkép. Könyvnapi kiadás. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló, rossz állapotban, a térképmelléklet jó állapotban.
15219.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft