https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 194

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
15268.

Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
15269.

Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
A modern város történeti dilemmái. Szerk.: Gyáni Gábor.Debrecen,1995, Csokonai História Könyvek.Papírkötés , jó állapotban.
15270.

A modern város történeti dilemmái. Szerk.: Gyáni Gábor.Debrecen,1995, Csokonai História Könyvek.Papírkötés , jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Szőke Ágnes-Kissné Szemerédy Gizella: Mitológiai séta a Belvárosban. Bp., 2001, Masszi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15271.

Szőke Ágnes-Kissné Szemerédy Gizella: Mitológiai séta a Belvárosban. Bp., 2001, Masszi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Árszabások a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. 1625-1849. Összeáll.: Hőgye István, Seres Péterné. Borsodi Levéltári Füzetek. 12. Miskolc, 1980., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban.
15272.

Árszabások a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. 1625-1849. Összeáll.: Hőgye István, Seres Péterné. Borsodi Levéltári Füzetek. 12. Miskolc, 1980., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Bana József (szerk.): Homo Ludens, Győri Tanulmányok 26. Győr, 2002, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben
15273.

Bana József (szerk.): Homo Ludens, Győri Tanulmányok 26. Győr, 2002, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben
15274.

Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Pécsváradi Gábor: Jeruzsálemi utazás. Ford., a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Holl Béla. Magyar ritkaságok. Bp., 1983., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15275.

Pécsváradi Gábor: Jeruzsálemi utazás. Ford., a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Holl Béla. Magyar ritkaságok. Bp., 1983., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Tornyok és temetők. Magyar írók utazásai a Felvidéken. Összeáll.: Filep Tamás- Gusztáv-Tóth László. Luzsicza Árpád rajzaival illusztrálva. Bp., 1999, ISTER. Kiadói papírkötés.
15276.

Tornyok és temetők. Magyar írók utazásai a Felvidéken. Összeáll.: Filep Tamás- Gusztáv-Tóth László. Luzsicza Árpád rajzaival illusztrálva. Bp., 1999, ISTER. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban.
15277.

Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Lukács Tibor: A bűn és a büntetés. Bp., 1980, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
15278.

Dr. Lukács Tibor: A bűn és a büntetés. Bp., 1980, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. Hőgyész, 1990, Nagyközségi Közös Tanács, 290 p.+11 t.(térkép-mellékletek.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadó kissé foltos papír védőborítóban.. Megjelent 3000 példányban. A szerző, Várnagy Antal (1923-2001) dedikáciával.
15505.

Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. Hőgyész, 1990, Nagyközségi Közös Tanács, 290 p.+11 t.(térkép-mellékletek.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadó kissé foltos papír védőborítóban.. Megjelent 3000 példányban. A szerző, Várnagy Antal (1923-2001) dedikáciával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz