Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 194

15160.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Schweitzer Albert: Orvos az őserdőben. Bp., (é.n.) Franklin. 165 p. 17 fényképpel és 1 térképpel. Kiadói félvászon-kötésben. + Albert Schweitzer: Életem és gondolataim. Bp., 1981. Gondolat. Egészvászon kötésben, papírborítóval.
15161.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. + Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15162.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Nemzeti park a Kiskunságban. Szerk.: Dr. Tóth Károly. Bp, 1979, Natura. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált, kissé kopott papírkötésben. 5 db melléklettel.
15163.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Charles Darwin: The Voyage of the "Beagle." WIth an Introduction and appreciation by H. E. L. by Mellersh. London, én., Heron Books. Angol nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott félműbőr-kötés, a gerincen kis sérülésnyommal.
15164.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Tadeusz S. Jaroszewski - Edmund Kupiecki: The Book of Warsaw Palaces. Warszawa, 1985, Interpress. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. / With black-and-white photos. In English language. Linen binding.
15165.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Horváth Tamás - Müllner Jenő: Hegyvidéki fotográfiák. Bp., 1999, Hegyvidék Szerkesztősége. Második kiadás. Gadzag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15166.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15167.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Frances Mayer: Napsütötte Toscana avagy otthon Olaszországban. Bp., 2002. Tercium kiadó. Kiadói kartonált papír-kötés, kiadói papír védőborítóban, néhány foltos lappal
15168.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Bardon Alfréd: Spanyolországi építészet. Bp., 1975., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti. Kiadói kartonált papírkötés.;   Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés,
15169.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Kardos László: Tiszaigar. Egy falu életrajza, 1744-1944. Bp., 1997., Mentor-Szanator. Kiadói papírkötés.
15170.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Buza Péter: Pest-budai történetek. Rendhagyó városnéző séta, Bp., 1983, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15171.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft