https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 194

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pusztainé Madar Ilona: Uradalmi cselédek Békés megyében. Békéscsaba, 1992., Békés m. Tanács V. B. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  Megjelent 2000 példányban.
15172.

Pusztainé Madar Ilona: Uradalmi cselédek Békés megyében. Békéscsaba, 1992., Békés m. Tanács V. B. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabó László: A jász etnikai csoport. (A jász etnikum és a jászsági műveltségi egység néprajza). Kandidátusi értekezés. Szolnok, 1979, (Szolnoki Nyomda), 183+(1) p. + XXIX t. + (1) p. Fekete-fehér ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 800 példányban.
15173.

Szabó László: A jász etnikai csoport. (A jász etnikum és a jászsági műveltségi egység néprajza). Kandidátusi értekezés. Szolnok, 1979, (Szolnoki Nyomda), 183+(1) p. + XXIX t. + (1) p. Fekete-fehér ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 800 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Szilárdfy-Tüskés-Knapp: Barokk kori kisgrafikai ábrázolások magyarországi búcsújáróhelyekről. 1987, Budapest Egyetemi Könyvtár. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15174.

Szilárdfy-Tüskés-Knapp: Barokk kori kisgrafikai ábrázolások magyarországi búcsújáróhelyekről. 1987, Budapest Egyetemi Könyvtár. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,05
EUR
,
12,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Franz Hauleitner: Dolomitok 1. Gader-völgy - Sexteni-, Pragsi-Dolomitok - Cortina d'Ampezzo környéke. Rother Túrakalauz. Bp., 2011, Freytag & Berndt, 208 p. Színes fotókkal, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, néhány helyen tollas aláhúzásokkal.
15175.

Franz Hauleitner: Dolomitok 1. Gader-völgy - Sexteni-, Pragsi-Dolomitok - Cortina d'Ampezzo környéke. Rother Túrakalauz. Bp., 2011, Freytag & Berndt, 208 p. Színes fotókkal, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, néhány helyen tollas aláhúzásokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,11
EUR
,
13,14
USD
Ajánlatok száma:
1
Németh Ferenc: A Fülep család Becskereken. Monográfia.Újvidék, 1997, Forum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 800 példányban.
15176.

Németh Ferenc: A Fülep család Becskereken. Monográfia.Újvidék, 1997, Forum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 800 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
1941 Budapesti Szemle 5 száma Szerk.: Voinovich Géza.
15177.

1941 Budapesti Szemle 5 száma Szerk.: Voinovich Géza.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy idők sodrában. A sztáramoravicai református keresztyén egyház és község története 1786-1936. Összeáll.: Dévay Lajos, Gyarmati Sándor. Subotica/Szabadka,(1936), Globus-ny., 124+2 p. (Bácskossuthfalva/ Ómoravica/ Stara Moravica.) Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, névbélyegzővel, névbejegyzéssel, ajándékozási sorokkal. Ritka!
15178.

Nagy idők sodrában. A sztáramoravicai református keresztyén egyház és község története 1786-1936. Összeáll.: Dévay Lajos, Gyarmati Sándor. Subotica/Szabadka,(1936), Globus-ny., 124+2 p. (Bácskossuthfalva/ Ómoravica/ Stara Moravica.) Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, névbélyegzővel, névbejegyzéssel, ajándékozási sorokkal. Ritka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Gellér Ferenc: Debrecen műemléki katasztere 1987. Debrecen, 1987, Piremon. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban, kihajtható térképpel. Megjelent 3000 példányban.
15179.

Gellér Ferenc: Debrecen műemléki katasztere 1987. Debrecen, 1987, Piremon. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban, kihajtható térképpel. Megjelent 3000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Dorogi Márton: A kunsági kisbunda. A Damjanich János Múzeum Közleményei 8-9. Szolnok, 1962, Damjanich János Múzeum. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve. Megjelent 2000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15180.

Dorogi Márton: A kunsági kisbunda. A Damjanich János Múzeum Közleményei 8-9. Szolnok, 1962, Damjanich János Múzeum. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve. Megjelent 2000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Piranomonte, Marina: The Baths of Caracalla. Soprintendenza Archeologica di Roma. Róma, 2002, Electa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15181.

Piranomonte, Marina: The Baths of Caracalla. Soprintendenza Archeologica di Roma. Róma, 2002, Electa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
2
1961 Az Országos Kék-Túra útvonala. Összeáll.: Sütő-Nagy Attila. Bp., 1961., Magyar Természetbarát Szövetség. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kitöltetlen.
15182.

1961 Az Országos Kék-Túra útvonala. Összeáll.: Sütő-Nagy Attila. Bp., 1961., Magyar Természetbarát Szövetség. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kitöltetlen.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
12
Franz Walper: "Minket is üldöztek..." A csobánkai svábok kálváriájának és kiűzésének dokumentációja. hn., 1996, Szerzői. Kiadói papírkötés, a címlap kissé kijár.
15183.

Franz Walper: "Minket is üldöztek..." A csobánkai svábok kálváriájának és kiűzésének dokumentációja. hn., 1996, Szerzői. Kiadói papírkötés, a címlap kissé kijár.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz