2 400 Ft
17
Nagyvadgazdálkodás. Trófeák kikészítése, bírálata, fotózása. A vadgazdálkodás fejlesztése 5. Bp., 1972., MÉM Vadászati és Vadgazdálkodási Főosztálya. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.