1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Koréh Endre: Képek a magyar protestáns egyház történetéből. II. köt. Debrecen, 1912, Hegedüs Sándor, 100+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.