Berndorf alpakka pezsgős vödör, jelzett, kis horpadásokkal, kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500013/Berndorf-alpakka-pezsgos-vodor-jelzett-kis-horpadasokkal-kopasnyomokkal-m-21-cm-d-20-cm~II2757598
2757598
12247
429
Flea Market
Leírás: Berndorf alpakka pezsgős vödör, jelzett, kis horpadásokkal, kopásnyomokkal, m: 21 cm, d: 20 cm
: nagy_andras