Gyertyás László (1947-1994): Múló idő. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, több (magyar és külföldi) pecséttel jelzett, sarkain apró lyukakkal / kis sérüléssel, 40x30 cm
Lőrincz Kálmán (1946-): Pléhkrisztus Apátiban. Fotó, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész pecsétjével. Üvegezett klipsz keretben (jobb alsó sarkában kissé sérült üveggel. 29,5x21 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Marácz István (1958- ): Torzó (művészi akt). Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, kartonra kasírozva, hátoldalán jelzett, 38x27,5 cm. Marácz István a nyolcvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. ...
Szendrő István (1908-2000): Útkereszteződés magyar és cirill betűs útbaigazító táblákkal a 3-as és 32-es útnál, Heves megye, Eger környéke, háttérben romos épülettel, 1945 körül. Hátoldalán jelzett, vintage fotó, 17x22 cm