Fotó

Tételek száma: 491

cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója nemzetközi találkozón. Eredeti meg nem jelent fotó 18x13 cm
13482.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Laudon István (1862-1924) ungvári tanár, botanikus, Egyiptom kutató vizitkártya fényképe, üvegezett keretben.
13483.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója és mások nemzetközi találkozón. Eredeti, meg nem jelent fotó 18x13 cm
13484.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1881 Kaiser und Kaiserin von Österreich, König und Königin der Belgier, Kronprinz Rudolf und Prinzessin Stephanie / Rudolf osztrák-magyar trónörökös és Stefánia belga királyi hercegnő, Ferenc József és Erzsébet (Sisi) társaságában. Keményhátú heliogravűr, kabinetfotó méretben. Verlag von L. Scholtz, Phot. und Druck von Wilhelm Hoffman. Kisebb sarokhiányokkal, sérülésekkel, foltokkal, 16,5x11 cm
13485.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

cca 1940-50 Botond Györgyi műkorcsolya bajnoknő kűrjének egyik ugrása közben a Városligeti Műjégpályán - háttérben a Vajdahunyad vára épületének részlete, Szendrő István (1908-2000) fotóművész felvétele, hátoldalon pecséttel jelzett, 17×23 cm
13486.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

cca 1940-50 Botond Györgyi műkorcsolya bajnoknő díszes jelmezben a Városligeti Műjégpályán - háttérben a Vajdahunyad vára épületének részlete, Szendrő István (1908-2000) fotóművész felvétele, hátoldalon pecséttel jelzett, baloldali sarkaiban törésnyomokkal, 23,5×17 cm
13487.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

cca 1920 Beregi Oszkár (1876-1965) színész, kabinetfotó körbevágott kartonon. 19x11,5 cm
13488.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1960. máj. 15. Bp., Népstadion, MTK-Ferencváros (2:0) labdarúgó-mérkőzés, a Fradi játékosainak felsorakozása (köztük Albert Flórián, Novák, Rákosi, stb.), hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett fotó (Pobuda Foto), 18x12 cm
13489.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

cca 1961 Gábor Zsazsa (1917-2016) színésznő és leánya, Francesca Hilton (1947-2015) színésznő Zsazsa németországi ruhaboltjában, F. Goess hátoldalon pecséttel jelzett fotója, szép állapotban, 18×24 cm
13490.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43

Grósz Károly és Kapolyi László Kanadában, 7 db színes fotó, 12,5x9 cm
13491.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

cca 1950-1996 Jeszenszky László (1927-2003) középtávfutó, olimpikon (1952-es, 1956-os olimpia: 3000 méteres akadályfutás) fotó és igazolvány hagyatéka benne sport és családi fotók is, kb. 86 db fotó, változó állapotban, különféle méretben.
13492.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

Nyáregyházi báró dr Nyáry Pál és feleségéről készült 4 db fotó, 1940-60 körül. Kartonra kasírozva. 8x11 és 10×14,5 cm közötti méretekben.
13493.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft