cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója nemzetközi találkozón. Eredeti meg nem jelent fotó 18x13 cm
cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója és mások nemzetközi találkozón. Eredeti, meg nem jelent fotó 18x13 cm
1881 Kaiser und Kaiserin von Österreich, König und Königin der Belgier, Kronprinz Rudolf und Prinzessin Stephanie / Rudolf osztrák-magyar trónörökös és Stefánia belga királyi hercegnő, Ferenc József és Erzsébet (Sisi) társaságában. Keményhátú heliogravűr, kabinetfotó méretben. Verlag von L. Scholtz, Phot. und Druck von Wilhelm Hoffman. Kisebb sarokhiányokkal, sérülésekkel, foltokkal, 16,5x11 cm
cca 1940-50 Botond Györgyi műkorcsolya bajnoknő kűrjének egyik ugrása közben a Városligeti Műjégpályán - háttérben a Vajdahunyad vára épületének részlete, Szendrő István (1908-2000) fotóművész felvétele, hátoldalon pecséttel jelzett, 17×23 cm
cca 1961 Gábor Zsazsa (1917-2016) színésznő és leánya, Francesca Hilton (1947-2015) színésznő Zsazsa németországi ruhaboltjában, F. Goess hátoldalon pecséttel jelzett fotója, szép állapotban, 18×24 cm
cca 1950-1996 Jeszenszky László (1927-2003) középtávfutó, olimpikon (1952-es, 1956-os olimpia: 3000 méteres akadályfutás) fotó és igazolvány hagyatéka benne sport és családi fotók is, kb. 86 db fotó, változó állapotban, különféle méretben.