cca 1870-1890 össz. 8 db portré balassagyarmati műtermekből (Országh István, Stephany Otto, Szkladányi Károly), keményhátú vintage fotók, részben körbevágva és kissé kopott, 9,5x6 és 10,5x6,5 cm közötti méretekben
cca 1870-1890 össz. 10 db portré esztergomi műtermekből (Nagy Ferencz, Móller Lajos, Kádas Károly, Beszédes Sándor),közet egy katona, keményhátú vintage fotók, egyik kissé sérült, 11x6,5 cm
cca 1880-1910 össz. 10 db vizitkártya méretű portré, egy kivételével mind klf. magyarország műteremből: B. Paul Temesvar, Keglovich E. Szeged, Sáray Albert Kunszentmárton, Kurzweil Frigyes Bp. és Balatonfüred, Frida Bp., stb. részben sérült és foltos, 10,5x6,5 cm