Fotó Tételek száma: 491
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2748522
13686
429
Photo
1914 Nagybodok (Nyitra megye), kisgyerekek fürdőznek teknőben egy ház udvarán, hátoldalán feliratozott keményhátú vintage fotó, 10,5x6,5 cm 2748503
13687
429
Photo
cca 1870-1890 össz. 16 db portré klf. pesti (Kozmata Ferenc) és budapesti műtermekből (Csonka Simon, Goszleth István, Simonyi, Erdélyi Mór, Kiss József és Társa, Stefanovits stb.), egyik sérült, keményhátú vintage fotók, kissé kopott, 8x4,5 és 10,5x6,5 cm közötti méretekben 2754345
13688
429
Photo
cca 1880 Fiatal pár fotója, keményhátú portré Jean Tiedge (Ploiesti) műterméből, 10,5×6,5 cm 2753798
13689
429
Photo
cca 1915 Vöröskeresztes nővér, vágott fotó, 15×12,5 cm 2754217
13690
429
Photo
cca 1880 Házaspár portréja, keményhátú fotó Adler brassói műterméből, 16,5×10,5 cm 2748493
13691
429
Photo
cca 1870-1900 össz. 6 db portré klf. műtermekből (Szeredniczky Újpest, Stölzl Tata, Wittmann Komárom, Weidner Besztercebánya, Tschopp Bécs), hölgy portré részben színezett, keményhátú vintage fotók, kissé kopott, 10,5x6,5 cm körüli méretekben 2748492
13692
429
Photo
cca 1860-1880 össz. 5 db portré Licskó János műterméből (klf. helységnevekkel, Pest, Gyöngyös, Jászberény, Léva), keményhátú vintage fotók, kissé kopott, egyik körbevágva, 10x6 cm körüli méretekben 2747888
13693
429
Photo
cca 1969 Jimi Hendrix (1942-1970) gitáros és énekes, 2 db mai nagyítás Fekete György budapesti fényképész hagyatékából, 15x10 cm 2747947
13694
429
Photo
Eltérő időben készült felvételek pisztolyokról, 3 db mai nagyítás, 10x15 cm 2747922
13695
429
Photo
cca 1940 előtti felvételek mozgásművészekről, 4 db mai nagyítás különféle szerzőktől, 15x10 cm 2747927
13696
429
Photo
cca 1927 Angelo (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész hagyatékából 2 db mai nagyítás, 15x10 cm 2747873
13697
429
Photo
cca 1948 Rákosi Mátyás politikus élőben és fényképen választási gyűléseken, 2 db mai nagyítás a néhai Lapkiadó Vállalat fotóarchívumából, 10x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft