cca 1870 Szombathelyi nemes úr díszmagyarban Knebel Ferencz (1835-1911) szombathelyi fényképész műtermében készült, keményhátú vintage vizitkártya 6x10 cm
cca 1900-1942, 13 db vintage fotó és fotólap, portrék, csoportképek; orosházi fényképészek munkái, döntő többségében pecséttel vagy szárazbélyegzővel jelzett (Pusztai Pál, Lampel, Hajdu János), részben kissé foltos és kissé sérült
cca 1945 előtt, különböző időpontokban és eltérő helyszíneken készült felvételek vasúti szerelvényekről (pályaudvarok, páncélvonat, Nagy-Magyarország visszafoglalásának terület szerinti százalékos állását hirdető propaganda), különféle hagyatékokból 5 db mai nagyítás, 10x15 cm
1948 A londoni olimpia után hazaérkező sportolókat nagy tömeg várta és ünnepelte a Keleti pályaudvaron, majd kísérte őket Rákóczi úton; az olimpiai csapatot - többek között - köszöntötte Kádár János, az akkori belügyminiszter; az erről készült fotóriportot Rózsa György készítette, hagyatékából 15 db mai nagyítás, 10x15 cm
cca 1930-40 Brassói díszvacsora, többek közt Kenyeres Balázs (1865-1940) igazságügyi orvos, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja és egy számos kitüntetéssel dekorált katonatiszt részvételével. Schaffer Gy., Bp. fényképész pecséttel jelzett, hátoldalán feliratozott vintage fotója, 17x23 cm
cca 1970-1980 Armuth Iván (1929-1992): A 70-es évek divatja (táskák, lakásbelső), 7 db fotó (közte két színes), többségük pecséttel jelzett, 18x13 cm és 12,5x13 cm közötti méretben