1894 San Francisco (Kalifornia, USA), 'California Midwinter International Exposition' nemzetközi kiállítás magyar pavilonja (Bárdi Pneumatik, Ganz-Danubius, Weiss Manfréd, stb.), középen lőszerhüvelyekből és egyéb acélipari árucikkekből épített, látványos alkotással. 2 db nagyméretű, eredeti fotó, papírlapokra kasírozva, az egyik sérült, sarokhiánnyal. 28,5x21,5 cm és 28,5x19 cm. / 1894 San Franci...
cca 1925-1965 7 db gyerekeket ábrázoló, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, közte jelzettek, több utólagosan színezett, vegyes méretben és állapotban
cca 1930-1960 Emlékalbum, benne kb. 100 db vegyes fotóval (cserkészek, festőművész, csoportképek, stb.), vegyes méretben, régi zsinórfűzéses, harántalakú albumban
cca 1890-1910 Régi album, benne fotók, fénynyomatok, túlnyomórészt XIX. századi vagy régebbi festészeti, szobrászati alkotásokról. Összesen kb. 100-120 db. Vegyes méretben és állapotban. Aranyozott, dombornyomott egészvászon albumban, 32x23x5 cm