Judaika Tételek száma: 25
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2559020
14057
429
Judaica
Budapesti Izraelita Hitközség 20Ft adománybélyeg pár 2749766
14058
429
Judaica
Az 5747. zsinagógai év naptára. Szerk.: Fixler Herman. Kiadja: Magyar Izraeliták Országos Képviselete Irodája. Bp., 1986, Egyetemi-ny., 41+(9)+62 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2753535
14059
429
Judaica
Ephraim Moses Lilien (1874-1925): Jeruzsálemi részlet, körbevágott, az egyik sarkán törésnyommal, papír, jelzett a nyomaton, 18x21 cm 2575192
14060
429
140000
Judaica
47 db II. világháborús munkaszolgálatos küldemény + 1 menekültkutató lap Oroszországban eltűnt munkaszolgálatosról
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2514737
14061
429
Judaica
cca 1900 Blumen von Jerusalem. Szárított virág, nyomat, papír, héber és német nyelvű felirattal, kissé foltos. Üvegezett keretben. 15×11 cm 2501202
14062
429
Judaica
Karácsonyi kert támogatásáért Izrael, egy fa. Karton, ofszetnyomat. 24x17cm 2667218
14063
429
Judaica
1916 Szatmár, Steuer Ábrahám rabbi, saját kezű levele fiának / Ábrahám Steuer rabbi's letter 2756575
14064
429
Judaica
1939 Jegyzőkönyv az "Arany János" önképzőkör (zsidók külön önképzőköre) 3. tiszti gyűlésén 2756363
14065
429
Judaica
1950 II. világháborúban munkaszolgálatosként eltűnt személy halottá nyilvánító okirata 2754827
14066
429
Judaica
Antik tóratekercs facsimile másolata, díszdobozban, h: 52 cm 2484177
14067
429
Judaica
2 db fa judaika tárgy, m: 11 és 15 cm 2753524
14068
429
Judaica
- Izrael 1986. "Az Izraeli Filharmonikus Zenekar 50. évfordulója 1936-1986" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "5179", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Jubileee of the Israel Philharmonic Orchestra 1936-1986" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "5179" in plastic case (59mm) C:UNC patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft