NDK 4 db Meisseni kerámia és porcelán emlékérem: Berlin színház,. J. F. Böttger, 1922 Thomaskirche, 1923 Háborús emlékmű Meissen.(kb 36 mm) T: UNC, EF / GDR 4 Meissen porcelain and ceramic commemorative coins
NDK 4 db Meisseni kerámia és porcelán emlékérem: Látogatói emlék. Löbau 700 éves, 30 éves az NDK,. J. F. Böttger".(12-48 mm) T: UNC, EF / GDR 4 Meissen porcelain and ceramic commemorative coins
NSZK 1959 "Georg Friedrich Händel 1759-1959- Handel Festspiele im Halle Saale" bronz emlékérem jelzett d:78 mm T: 2 / 1959 GFR"Georg Friedrich Händel 1759-1959- Handel Festspiele im Halle Saale" bronze commemorative coin d: 78 mm, C: EF
Német Szövetségi Köztársaság 1979. "Alt Nürnberg / A Bayerische Vereinsbank egyesülése a Bayerische Staatsbankkal" peremen jelzett Ag emlékérem (15,91g/34mm) T:1- patina / Federal Republic of Germany 1979. "Alt Nürnberg / Union of the Bayerische Vereinsbank with the Bayerische Staatsbank" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge (15,91g/34mm) C:AU patina
Német Szövetségi Köztársaság(?) 1981. "Friedrich von Müller 1858-1941" kétoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: Thomae (~94-95mm) T:1- Federal Republic Germany(?) 1981. "Friedrich von Müller 1858-1941 / ER WAR UNTER SEINEM ZEIT GENOSSEN OHNE ZWEIFEL..." double-sided cast bronze plaque. Sign.: Thomae (~94-95mm) C:AU
Németország 1990. "Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza" jelzett Ag emlékérem tokban (20,13g/0.999/32mm) PP Germany 1990. "Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland" hallmarked Ag commemorative medallion in case (20,13g/0.999/32mm) C:PP