Olaszország 1976. "Milánói Nemzetközi Vásár - MCMLXXVI április / A CIS Számítógép Központ megalakulása" Br emlékérem (79mm) T:1- Italy 1976. "Fiera Internazionale Milano - MCMLXXVI Aprile / Instituzione della Centrale Computer CIS" Br medallion (79mm) C:AU
Olaszország 1995. "Olasz Államok / Milánó 1778. 1S "Mária Terézia" " jelzett Ag replikája, eredeti díszdobozban, tájékoztató könyvecskével. Szign.:S.J. (30g/0,925/40mm) T:1,1- Italy 1995. "Italian States / Milan 1778. 1 Scudo "Maria Theresia" "marked Ag replica in its original hardcase with an informative booklet. Sign.:S.J. (30g/0,925/40mm) C:UNC,AU
Olaszország 2000. "Nazario Sauro Tengeri Kereskedelmi Klub - Otto Bonn-nak együttérzéssel, Trieszt, 2000. decembere" bronz lemezplakett (100mm) üveg dísztányéron (~190mm), bekeretezve (310x310mm) T:1 Italy 2000. " Circolo Marina Mercantile Nazario Sauro - A Otto Bonn con simpatia, Trieste, Dicembre 2000" plate bronze medallion (100mm) on a glass decorative plate (~190mm), in frame (310x310mm) C:UN...
Olaszország DN III. Viktor Emánuel által ellenjegyzett dokumentum jelzett ezüstlapra gravírozva, dísztokban, felakasztható képkeretben (kerettel együtt:~158g/0.800/100x125mm) T:1 kissé viseltes tok Italy ND Document countersigned by Vittorio Emanuel III, engraved on a marked silver plate, in a hanging picture frame, in hardcase (with frame:~158g/0.800/100x125mm) C:UNC slightly worn case
Portugália 1980. "IV. Nemzeti Orvoskongresszus / Lisszabon 1980. szeptember 7-12." kétoldalas bronz plakett, peremen "1856-2200" gravírozással (90x86mm) T:1-,2 Portugal 1980. "IV CONGRESSO NACIONAL DE MEDICINA / LISBOA 7 A 12 DE SETEMBRO DE 1980" double-sided bronze paque, with "1856-2200" engraving on edge (90x86mm) C:AU,XF
Portugália DN "William Harvey" a vérkeringés leírója bronz plakett, peremen sorszámozott "357/500". Szign.: Armindo Viseu (70mm) T:1- Portugal ND "William Harvey - MEDICO ANATOMISTA INGLES DESCOBRE E EXPLICA A CIRCULACAO SANGUINEA E SEU FUNCIONAMENTO É SUA A FRASE OMNE VIVUM EX OVO TODO O SER VIVO PROVEM DUM OVO 1578-1657" double-sided bronze plaque, with "357/500" serial number on edge. Sign.: Ar...
Románia 1998. "Az 1848-as szabadságharc 150. évfordulója / Arad város megemlékezése" kétoldalas bronz plakett Avram Iancu, Nicolae Balcescu és Kossuth Lajos portréival, hátoldalon Cicero idézettel (71mm) T:1- Romania 1998. "150 DE ANI DE LA REVOLUTIA DIN 1848 DIN TRANSILVANIA / OMAGIU DIN PARTEA ORASULUI ARAD 1998" double-sided bronze commemorative medallion with the protraits of Avram Iancu, Nico...
Svájc 1891. "A Svájci Konföderáció alapításának 600. évfordulója" kétoldalas Al emlékérem (50mm) T:2 Switzerland 1891. "600th anniversary of the founding of the Swiss Confederation" two-sided Al medallion (50mm) C:XF
Svájc 1909. "LE 5 JUILLET 1909 LES GENEVOIS ONT CÉLÉBRÉ LE 350e ANNIVERSAIRE DE LA FONDATION DU COLL?GE" - a Genfi egyetem megalapításának emlékére. Kétoldalas bronz emlékérem. s: Chaponniére. d: 41 mm T: AU / Switzerland 1909 "Geneve Collége 350" bronze plaque d: 41 mm C: EU