Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Krompecher E.M. fiainak - Felka - Az érdem jeléül" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "Budapesti Országos Kiállítás 1885" feliratú dísztokban (65mm) T:1- kopott tok
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Herzog Saroltának Budapest - Az érdem jeléül" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "Budapesti Országos Kiállítás 1885" feliratú dísztokban, korának megfelelően kopott állapotban (65mm) T:1- kis ph.
Simon Ferenc (1922-) 1983. "MÉE - M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért 1958-1983" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo SK2
Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" (3xklf) emlékérem sorozat bronz, ezüstpatinázott bronz és jelzett Ag (34,35g/0.800/42,5mm) kivitelben T:1-,2 ph., patina
Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" bronz emlékérem (42,5mm) + 2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas Br naptárérem (42,5mm) T:1- Adamo ZE2, BP50