1997. "21sz. Ipari Szakmunkásképző Intézet 1952 / Katona József Gépipari, Közgazdasági Szakképzőiskola és Gimnázium 1997" kétoldalas, jubileumi bronz emlékérem (42,5mm) T:1
2000. Angyalföld város kulcsa, a díszpolgári cím mellé járó kulcs formájú elismerés, hozzá fonott nemzetiszín szalaggal a kerület címerét ábrázoló plakett. Eredeti díszdobozában, az átadóra szóló meghívóval (kulcs: 232x84mm; címer: 60x39mm) T:1-
2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Magyar koronázási jelvények" bronz emlékérem (42,5mm) + 2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Géza nagyfejedelem" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
2000. "A Millennium Emlékére / Szent István és Boldog Gizella szobra - Szeged 1996" peremen jelzett Ag "SZG" beütéssel, bronz és ezüstözött fém emlékérem (33,55g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat