3 800 Ft
10,08 EUR, 10,86 USD
Összesen 5 db antik üvegre nyomtatott dia mese jelenetekkel, matricás, 1890-1900 körül, kopott, részben sérült, 3,5x13 cm (3 db), 4,5x15 cm, 10x30 cm