Vintage Versace napszemüveg, Jelzett, kopásokkal. https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500031/Vintage-Versace-napszemuveg-Jelzett-kopasokkal~II2747431
2747431
11876
429
28000
Antique
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 74,27 EUR , 80,00 USD
Leírás: Vintage Versace napszemüveg, Jelzett, kopásokkal.
: karap_norbert