Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 181
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2747309
11830
429
42000
Antique
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy medállal, h: 42 cm 2747301
11831
429
Antique
Percz János: Medál. Jelzés nélkül, kis kopással, 6,5x2,5cm 2753649
11832
429
14000
Antique
2dn antik képtartó, régi nyomattal, fém hátlappal, korának megfelelő állapotban, 9x7cm 2752976
11833
429
Antique
Marton Alajos: Siketfajdos tál. Vésett, Jelzett. Réz 14x14 cm 2753663
11834
429
Antique
Marton Alajos Budapest, Art Deco doboz, ezüstözött alpakka, fa betéttel, szép állapotban. Jelzett. 8,5x9 cm 2756699
11835
429
Antique
Csont szivartartó, fa betéttel, hajó motívumokkal díszített, h: 16,5 cm 2756028
11836
429
Antique
Aranyozott Szent Korona miniatűr eredeti dobozában, 20 mm 2756029
11837
429
Antique
Bronz Szent Korona miniatűr díszkövekkel eredeti dobozában, 20 mm 2751619
11838
429
15000
Antique
Kótai József (1940- ): Király. Réz falidísz, jelzett, 20x9,5cm 2755963
11839
429
36000
Antique
cca 1890 fém fedeles üveg tartó, fedelén plasztikus harcoló sas-kígyó motívummal, tüziaranyozás nyomokkal, rozsdás, üveg kopott, 12x15x11 cm 2756026
11840
429
Antique
Berndorf alpakka díszített hat személyes halas evőeszköz készlet, díszdobozban. Jelzett. 2750892
11841
429
4600
Antique
Márvány levélnehezék. 17x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft