1 200 Ft
1932 Magyarország autótérképe. A Királyi Magyar Automobil Club hivatalos kiadványa. Szerk.: Tallián Ferenc. 1 : 400.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 90 p. Korabeli hirdetésekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopottas, sérült állapotban, néhány kijáró lappal.