Térképek

Tételek száma: 135

1913 Wola Michowa és Izbugyaradvány térképe, 1:75.000, Wien, K. u. K. Militärgeographisches Institut, a felületén bejegyzéssel, 42x54 cm
14382.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

cca 1919 Arló és Kisterenye és környéke térképe, ideiglenes kiadás, 1:75.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, szakadt, sérült, 46x62 cm
14383.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1919 Tiszaröff és környékének térképe, ideiglenes kiadás, 1:75.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, kis szakadással, 47x63 cm
14384.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

cca 1919 Pécs és környéke térképe, ideiglenes kiadás, 1:75.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, szakadt, 50x64 cm
14385.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1912 Ostra und Waag-Neustadtl, Osztró és Vágújhely és környékének térképe, 1:75.000, Wien, K. u. K. Militärgeographisches Institut, 47x62 cm
14386.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

cca 1919 Jászladány és környékének térképe, ideiglenes kiadás, 1:75.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, szakadt, sérült, 46x62 cm
14387.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Schneiders Typen-Atlas. Naturwissenschaftlich-geographischer Bilder-Atlas für Schule und Haus. Hrsg.: Dr. Oskar Schneider. Dresden, én., C. C. Meinhold & Söhne, 8 p.+ XVI t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy lapon szakadással, laza fűzéssel.
14388.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Czibulyás József - Kovács József: A japánfürj tenyésztése. Hasznos füzetek 2. Bp., 1989., Hírlapkiadó Vállalat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés.
14389.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1950 Szovjet politikai világtérkép, 1 : 30.000.000, nagyméretű, a hajtások mentén kisebb szakadásokkal, 132x81 cm
14390.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1960 Magyarország genetikus talajtérképe, szerk.: Stefanovits Pál és Szücs László, 1 : 500.000, nagyméretű térkép, feltekerve, 112x78 cm
14391.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

1976-1977 5 db megyei közúti térkép: Veszprém, Fejér, Hajdú-Bihar, Komárom, Tolna megye. Országos közutak térképe KPM Közúti Igazgatósága. 1:200.000-1:400.000. Bp., Kartográfiai Vállalat, 3600 és 5000 pld. Az egyiken kisebb lapszéli gyűrődésekkel, 82,5x56,5 cm és 40x29,5 cm
14392.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

A Németh és Sztarill család családfája 60x90 cm
14393.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft