General-Karte des Oesterreichischen Kaiserstaates mit einem grossen Theile der angrenzenden Länder, készítette: Josef Scheda, Wien, Militärisch-Geographisches Institut, VI, VII, VIII, XI, XII, XVI, XVII, XX szelvények, vászonra kasírozva, 50x56 cm. Nem teljes! Sérült vászonmappában, sérült, kopott, aranyozott, félbőr tokban.
1913 Kogutowicz Budapest Székesfőváros térképe, 1:25.000, Magyar Földrajzi Intézet, kiadói, illusztrált javított papírborító, térkép hajtott, foltos 70x85 cm
cca 1895 60 db vegyes témájú térkép (Pest 1758-ban, Budapest, Budapest környéke, Fiume és kikötője, Pozsony, Szeged, Duna, Románia, Palesztina, Oroszország, Szentpétervár stb.), a Pallas Nagy Lexikonából, részben duplumokkal, lap széle helyenként kissé sérült és kissé foltos, 30x24 cm.
37 db régi vármegye térkép a Pallas Nagy Lexikonából (Szilágy, Árva, Szeben, Szepes, Szatmár, Sáros, Sopron, Pozsony, Brassó, Beszterce-Naszód, Bereg, Nyitra, Borsod, Somogy, Baranya stb.), 24x30 cm