14614.
429. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
11 000 Ft
28,50 EUR, 31,43 USD
Antik citera, Karl Hammerschmidt Watzkenreuth/Böhmen. Réz verettel díszített. 1900 körül. Kopott, kissé sérült, 54,5x30x5 cm. / Antique Zither, producer Karl Hammerschmidt Watzkenreuth/Bohemia (now Czech Republic), around 1900. With some minor damage, overall in good condition