14608.
429. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Bartók Béla levelei. (Az utolsó két év gyűjtése). Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Demény János. Bp., 1951, Művelt Nép Kiadói kopott félvászon kötés.