32533.
429. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Ausztria 1933. "Erster Internat Österr. Alpenflug - 1933 (Az elsÅ‘ nemzetközi osztrák alpesi járat)." egyoldalas bronz emlékérem eredeti "Hauptmünzamt Wien III" feliratú dÃsztokban. Szign.: A.H. Waldner (65mm) T:1-,2 patina, szennyezÅ‘dés, kopott, sérült tok Austria 1933. "Erster Internat Österr. Alpenflug - 1933" one-sided bronze commemorative medallion in its original "Hauptmünzamt Wien III" hardcase. Sign.: A.H. Waldner (65mm) C:AU,XF patina, dirt, the case is worn and damaged