Militária

Tételek száma: 85

~1940. "Jelvény a Magyar Királyi Honvéd Légierő zászlósi rendfokozati jelzésével" zománcozott bronz jelvény (18x15mm) T:2 / Hungary ~1940. "Badge of the Hungarian Royal Airforce, rank of ensign" enamelled bronze badge (18x15mm) C:XF Sallay 184/c. var.
32691.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
9

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- sérült fül, oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF damaged ear, oxidation NMK 428.
32692.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

32693.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

32694.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:1- Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with ribbon. Sign: BERÁN L. C:AU NMK 429.
32695.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem, nem eredeti mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2,2- Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with not original ribbon. Sign: L. BERÁN C:XF,VF NMK 429.
32696.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

~1945. "HR (Hadirokkant)" zománcozott bronz jelvény T:1 Hungary ~1945. "Invalid" enamelled bronze pin C:UNC
32697.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

32698.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

~1949. "Haditorna ezüst fokozat" ezüstözött vas jelvény zománcozott Rákosi-címerrel T:2-,3 zománchiba, letört pántok
32699.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

~1950-1960. "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" a Magyar Néphadsereg műgyantás, aranyozott fém kitüntető jelvénye tisztek részére (40x41mm) T:1-
32700.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, eredeti tokban T:1- Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon in original case C:AU NMK 614.
32701.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1- NMK 618.
32702.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft