Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 19

Gara Arnold (1882-1929): Szeben Erzsi könyve. Rézkarc nyomódúc, jelzett a dúcon. 12×9 cm
10557.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Gara Arnold (1882-1929): Ex libris doctor Martos István. Fém nyomódúc, jelzett a dúcon. 8×11 cm
10558.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

GM (?) monogram jelzéssel: Erotikus ex libris Kellner István (Női akt lábán felmászó két macska), 1910-30 körül. Rézkarc nyomódúc, jelzett a dúcon. 12×9 cm
10559.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Jelzés nélkül: Erotikus kisgrafika nyomódúc (hátoldalán arckép), 1910-30 körül. Fém nyomódúc, kissé foltos. 15×10 cm
10560.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton Choisy Le Conin 15 ×16 cm
10561.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Jelzés nélkül: Art deco ex libris (Mme de Tournandre). Színes klisé, papír, 10×6 cm, Jelzés nélkül: Galambos Ferenz. Fametszet, papír, 8x7,5cm, PV jelzéssel: Hajdu János. Fametszet, papír, 9x6,5cm, Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc (Aktok között) Fametszet, papír, 8x5cm, AD jelzéssel: Lustig István. Fametszet, papír, 3,5x3,5cm, MFI jelzéssel: Galambos. Fametszet, papír, 11,5x8,5cm, AK jelzéssel: 1969.VII. 21. Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9x6cm, Schorr Tibor (?-?): Pornográf ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×6 cm (Összesen 8 db)
10562.

Jelzés nélkül: Art deco ex libris (Mme de Tournandre). Színes klisé, papír, 10×6 cm, Jelzés nélkül: Galambos Ferenz. Fametszet, papír, 8x7,5cm, PV jelzéssel: Hajdu János. Fametszet, papír, 9x6,5cm, Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc (Aktok között) Fametszet, papír, 8x5cm, AD jelzéssel: Lustig István. Fametszet, papír, 3,5x3,5cm, MFI jelzéssel: Galambos. Fametszet, papír, 11,5x8,5cm, AK jelzé...

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

10563.

Jelzés nélkül: Art deco ex libris (Mme de Tournandre). Színes klisé, papír, 10×6 cm, Jelzés nélkül: Galambos Ferenz. Fametszet, papír, 8x7,5cm, Varsányi Pál: Hajdu János. Fametszet, papír, 9x6,5cm, Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc (Aktok között) Fametszet, papír, 8x5cm, DOLEŽAL, Antonín: Lustig István. Fametszet, papír, 3,5x3,5cm, MFI jelzéssel: Galambos. Fametszet, papír, 11,5x8,5cm, AK j...

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

10564.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

10565.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

Nagy Árpád Dániel (1894-1959) 8 db klf ex libris. Rézkarcok, jelzettek. 8,5x5,5 cm
10566.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

10567.

FA jelzéssel: BUÉK Galambos Ferenc, 1973, fametszet, papír, 10x7cm / JM jelzéssel: Galambos Ferenc, 1970, Fametszet, papír, 12x9cm / B jelzéssel: Galambos Ferenc, fametszet, papír, 9x8cm / Jelzés nélkül: Bem tábornok, fametszet, papír, 12x8cm / DI jelzéssel: Mátyás Király szülőháza Kolozsvárott. Fametszet, papír, 6x5cm / Szabó jelzéssel: Lustig István. nyomat, papír, 6x6cm, / Olvashatatlan jelzéss...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Iring Stone: Vincent van Gogh. Berlin, 1936. Molnár C. Pál ex librisével. Linó, papír. 7,5x11 cm
10568.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft