Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2730381
10228
430
28000
Nagy Ferenc (1892-1970): Alkonyat. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, javított. Dekoratív, sérült fakeretben, 40×50 cm 2760270
10229
430
40000
Nagy Imola (1976-): Erdő. Akvarell, kontúrfesték, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 33x48,5 cm 2760264
10230
430
40000
Nagy Imola (1976-): Titkok fája. Akvarell, kontúrfesték, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 48,5x33,5 cm 2760256
10231
430
120000
Nagy Imola (1976-): Manökenek. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x60 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2760255
10232
430
260000
Nagy Imola (1976-): A természet győz. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 100x80 cm
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
2589177
10233
430
Nagy Lajos (1956-): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelzett. 30,5x21,5 cm 2589178
10234
430
Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Szén, papír, jelzés nélkül. 30,5x21,5 cm 2759331
10235
430
Nemes-Lampérth József (1891-1924): Táj, 1914. Szitanyomat. Készítette 1979-ban 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó János. 41x58 cm 2760490
10236
430
Németh Dezső: Csendélet. Olaj, farost, fakeretben. 40x30 cm 2763641
10237
430
Ócsvár Géza (1908-1987): 4 db tanulmányrajz. Klf. technika, papír, mind jelzett. Édesapja, Ócsvár Rezső (1877-1968) láttamozási bélyegzőjével pecsételve. Részben lapszéli apró szakadásokkal, 32,5×44 cm körüli méretben. + 3 db egyéb tanulmányrajz, részben jelzett. 2763451
10238
430
Ócsvár Rezső (1877-1968): Portré (önarckép?). 1908. Kréta, papír, jelzett, sérült, 43,5×30 cm. 2763454
10239
430
Ócsvár Rezső (1877-1968): Téli táj, 1923. Kréta, ceruza, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 34×46,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft