24 000 Ft
cca 1860-1880 Münchener Bilderbogen 40 db lapja, korabeli és történelmi népviseletekkel, katonai egyenruhákkal. Színezett fametszet, papír, jelzett a metszeten. Braun & Schneider kiadása. lap széle részben sérült. 42,5x33,5 cm